Muzikāli literāra pēcpusdiena veltīta Vitautam Ļūdēnam

IMG_9058 (Large)

Šogad 80 gadi aprit vienam no lieliskākajiem latviešu bērnu dzejas autoriem – Vitautam Ļūdēnam. Pēc Bilskas bibliotēkas vadītājas Maldas Pabērzas ierosinājuma tapa kopīgs pasākums Bilskas pamatskolā, kurā piedalījās Smiltenes vidusskolas 2.-3.klašu meiteņu ansamblis un Bilskas pamatskolas skolēni. Daudzi latviešu bērnu mūzikas autori ir komponējuši dziesmas ar Vitauta Ļūdēna tekstiem un bibliotekāre Malda aicināja arī Smiltenes vidusskolas skolotāju Evu Uldriķi  izpausties kompozīcijā īpaši šim pasākumam, kā rezultātā tapa 7 jaunas bērnu dziesmas ar Vitauta Ļūdēna vārdiem – gan nopietnākiem, gan humorīgākiem. Dzejas pēcpusdienā ieklausījāmies Bilskas pamatskolas skolēnu deklamētajos dzejoļos, mēģinājām atminēt dziesmu tēmas latviešu tautas mīklās un, protams, muzicējām.
Paldies dziedošajām meitenēm par atsaucību, veltot papildus laiku pēc mācību stundām un kopīgi jautri sadziedoties!

skolotāja Eva Uldriķe

20170322_133515 (Large) IMG_9025 (Large) IMG_9053 (Large) IMG_9058 (Large)IMG_9027 (Large)