No 6. līdz 9.aprīlim vēl turpināsies attālinātās mācības

krokusinji

Tuvojoties Lieldienām, vēlamies Jūs informēt, ka valstī pieņemts lēmums mācību gadu skolēniem nepagarināt. Tātad mācības 1.- 11.klašu skolēniem beigsies 31.maijā, bet 12.klašu skolēniem – 14.maijā.

Šobrīd masu medijos daudz tiek diskutēts par daļēju klātienes mācību atsākšanu. Smiltenē 14 dienu kumulatīvais rādītājs (Covid -19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotājiem) joprojām nav mazāks par 200, tāpēc, ņemot vērā Izglītības un zinātnes ministrijas, Valsts izglītības satura centra, Izglītības kvalitātes valsts dienesta un Smiltenes novada domes ieteikumu, pieņemts lēmums no 6. līdz 9.aprīlim Smiltenes vidusskolā vēl turpināt mācības attālināti. Ja epidemioloģiskā situācija novadā uzlabosies, tad, ievērojot visus piesardzības un drošības pasākumus, lemsim par iespēju pakāpeniski atsākt klātienes nodarbības atsevišķās klašu grupās. Covid – 19 izplatības ierobežošanas pasākumi paredz, ka atsevišķām klašu grupām nedēļā drīkst notikt ne vairāk kā piecas nodarbības; viena nodarbība nevar būt ilgāka par 40 minūtēm.

Lai ikvienā ģimenē saulainas, drošas un priecīgas Lieldienas!