Noskaidroti Smiltenes vidusskolas skolēni, kuri dosies apmaiņas braucienā uz ASV

asv

Smiltenes novada Izglītības pārvalde  izsludināja skolēnu atlases konkursu, kurā bija aicināti piedalīties Smiltenes novada izglītības iestāžu 7. – 9. un 10. – 12. klašu skolēni, lai  noteiktu tos sešus skolēnus, kuri  saņems ceļazīmi divu nedēļu apmaiņas braucienam uz ASV pilsētu Čikāgu. Konkurss notika divās kārtās – pretendentu atlase izglītības iestādē un atlases pārrunas Smiltenes novada domē.
Ceturtdien, 22.februārī, tika paziņoti konkursa rezultāti braucienam uz ASV. No Smiltenes vidusskolas apmaiņas braucienā dosies Santa Vintere no 8.klases,  Kaspars Pakulis no 10.klases, Elīza Kaupe un Grieta Stīpniece no 11.klases.

Apsveicam!

Foto no smiltene.lv