Noslēdzies lasīšanas konkurss 1. – 3. klasēs

lasis

No oktobra līdz martam 1. – 3. klasēs norisinājās lasīšanas konkurss. Konkursa mērķis bija veicināt lasītprasmi, lasītprieku un lasīšanas paraduma veidošanos.

Konkursa dalībniekiem bija jālasa skolas bibliotēkas grāmatas, jāizprot un jāzina grāmatu saturs, un jāizgatavo grāmatu muguriņas. Tās tika ieliktas “grāmatu plauktos” un klase, kura mēnesī izlasīja visvairāk grāmatu, saņēma lasīšanas talismanu – žurkulēnu, putnēnu un mērkaķīti (Nilsona kungu).

Svinīgajā 4. maija skolas līnijā tika paziņoti konkursa gada uzvarētāji. Pārstāvis no klases, kura uzvarēja martā (1.e, 2.d un 3.c), svinīgi nodeva lasīšanas talismanu gada uzvarētājas klases pārstāvim no 1.c, 2.d un 3.d klases.

Konkurss sākās kā eksperiments un izrādījās ļoti veiksmīgs lasīšanas veicināšanas instruments! Nākamajā gadā tas tiks rīkots atkal. Uz salasīšanos!

Skolas bibliotekāre Daiga Ote