Noslēgusies 5. klašu “Skaļās lasīšanas” sacensību otrā kārta

DSC_9186 (Copy)

11.aprīlī Smiltenes vidusskolas bibliotēkā notika 5. klašu skolēnu “Skaļās lasīšanas” sacensību otrā kārta.
Konkursā piedalījās pavisam 12 skolēni, kuri tika izvirzīti kā labākie skaļie lasītāji savā klasē.

Skolēnu prasmes vērtēja žūrija: Smiltenes vidusskolas direktores vietnieces Simona Zariņa un Valda Cirīte, bibliotēkas vadītāja Inguna Kudlāne.

Klašu konkursos skolēnu sniegumu vērtēja latviešu valodas skolotājas Antra Alksne un Inese Lipstoka, bibliotekāres Elīna Kubuliņa – Vilne un Gunta Bērziņa.

Visi skolēni bija ļoti centušies un nopietni gatavojušies, tāpēc žūrijai bija ļoti grūts darbs, lai izvēlētos labākos.

Iespēju tikt uz “Skaļās lasīšanas” sacensību nākamo kārtu nopelnīja: Annija Pelēce no 5. b klases, Rihards Jemsts no 5. c klases, Amēlija Ķerpe no 5. c klases un Dārta Pauliņa no 5. d klases.

Annija Pelēce lasīja Ingo Zīgnera darbu “Mazais pūķis Kokosrieksts iet uz skolu”, Rihards Jemsts iepazīstināja ar Žanetes Lazdovskas darbu “Neatskaties”, Amēlija Ķerpe lasīja Sinikas Nopolas populāro darbu “Salmenīte un Čībiņa”, bet Dārta Pauliņa Grietas Baulas “Ābeļkalna noslēpumu”.

“Skaļās lasīšanas” sacensību pārnovadu reģionālās sacensības šoreiz notiks Smiltenē, mūsu skolā, Dakteru ielas bibliotēkā 18.aprīlī plkst.12.00.

Konkursā šogad ir arī kāds jaunums. Ir paredzētas arī Vidzemes zonas “Skaļās lasīšanas” sacensības, pēc kurām uz finālu Rīgā tiks izvirzīts tikai viens pārstāvis. Skolas sacensību uzvarētājiem vēlam veiksmi nākamajā kārtā! Un visiem pārējiem saglabāt lasītprieku arī turpmāk!

Smiltenes vidusskolas bibliotekāres