Noslēgusies Smiltenes vidusskolas bibliotēkas organizētā viktorīna „Vai tu pazīsti savu novadu?”

konk

Mēs esam piedzimuši īpašā laikā, kad mums, ir bijusi iespēja piedzīvot Latvijas 100 gadu svinības un tagad arī mūsu pilsētas, novada centra – Smiltenes simtgadi. Par godu šai nozīmīgajai jubilejai, jau sākot no novembra, skolēni tika aicināti piedalīties Smiltenes vidusskolas bibliotēkas veidotajā viktorīnā “Vai tu pazīsti savu novadu?”, lai labāk iepazītu savas dzimtās pilsētas un novada vēsturi, ievērojamākos kultūrvēsturiskos objektus, personas utt.

Neticami ātri ir paskrējuši šie septiņi mēneši, un viktorīna “Vai tu pazīsti savu novadu?” ir noslēgusies, paldies visiem, kuri bija aktīvi un piedalījās! Jāteic, skolēnu atsaucība bija liela, īpaši pēdējos mēnešos, kad Latvijā tika izsludināta ārkārtas situācija. Visu mēnešu kopējie rezultāti ir apkopoti un varam paziņot uzvarētājus.

Viktorīnas “Vai tu pazīsti savu novadu?” erudītākie skolēni:

• Viktorīnā “Vai tu pazīsti savu novadu?” 4. – 6. klašu grupā:
    • Pirmo vietu ir izcīnījusi Linda Zālīte ar 27 punktiem.
    • Otro vietu ieņem Samanta Kalniņa ar 20 punktiem.
    • Trešajā vietā ir Lelde Logina ar 18 punktiem.
  • Viktorīnā “Vai tu pazīsti savu novadu?” 7. – 9. klašu grupā:
    • Pirmo vietu ir ieguvusi Kristiāna Časka ar 46 punktiem.
    • Otro vietu ieņem Toms Zvaigzne ar 18 punktiem.
    • Trešo vietu dala Eduards Dāvis Putrālis un Lienīte Daibe ar 15 punktiem.
    • Pirmo vietu ieguvēji – Linda Zālīte un Kristiāna Časka piekrita arī nofotografēties un nelielai sarunai.

Abas meitenes atzina, ka viktorīna bijusi interesanta, taču  jautājumi reizēm bijuši diezgan grūti, nācies ilgi meklēt atbildes. Kā lielāko ieguvumu meitenes min iespēju uzzināt daudz jauna un noderīga par savu pilsētu un novadu. Gan Linda, gan Kristiāna vēlētos, ka šāda veida viktorīnas tiktu organizētas arī turpmāk.

Vēlam visiem saulainu, skaistiem mirkļiem un pozitīvām emocijām bagātu vasaru!

Smiltenes vidusskolas bibliotekāre Elīna Kubuliņa – Vilne