Panākumi novada 1.- 3. klašu Skatuves runas konkursā

1

27.martā notika novada Skatuves runas konkurss 1- 3. klašu skolēniem. 1. pakāpes diplomus ieguva Smiltenes vidusskolas skolēni Pauls Rieksts (3.a klase) un Krišjānis Zariņš (3. d klase) Apsveicam, no sirds lepojamies un vēlam tikpat labus panākumus arī turpmāk!

Sveicam un no sirds lepojamies ar novada skatuves runas konkursa laureātiem 4. – 11. klašu grupā!
No Smiltenes vidusskolas 4. klašu skolēniem I pakāpes diplomus nopelnīja Emīlija Tīna Grigule (4.b klase) un Sofija Marija Zālīte (4. d klase), bet II pakāpes diplomu saņēma Tīna Zeiļuka (4. a klase).
5.klašu grupā no Smiltenes vidusskolas visaugstākie rezultāti – A pakāpe – bija Martai Karlīnei Vipulei (5.a klase). II pakāpes diplomus saņēma Līna Ozola un Evelīna Timermane no 5.b klases,
6.klašu grupā I pakāpes diplomu nopelnīja Alīna Maija Skaidrā (6.d klase),
7.klašu grupā I pakāpes diplomus nopelnīja Kristaps Vilks (7.b klase),
8.klašu grupā Valters Kvelde (8. b klase) saņēma A pakāpes diplomu,
9. klašu grupā Roberts Medejsis (9. c klase) saņēma I pakāpes diplomu.
11.klašu grupā A pakāpes diplomus nopelnīja Sabīne Lapiņa un Simona Sarkangalve, bet Samanta Kvitko saņēma II pakāpes diplomu.
Uz konkursa 2.kārtu Stāmerienas pilī dosies A pakāpes ieguvēji: Marta Karlīne Vipule, Valters Kvelde, Sabīne Lapiņa un Simona Sarkangalve.
Paldies visiem skolēniem par piedalīšanos! A pakāpes ieguvējiem vēlam veiksmi konkursa nākamajā kārtā!