Panākumi Vidzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē

zpd_valmiera

Vidzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko  darbu konferencē veiksmīgi tika aizstāvēti trīs mūsu skolēnu darbi, kurus izstrādāja Anžela Halilova (bioloģija, skolotāja Anna Lavrinoviča), Elīza Kaupe (fizika, skolotājs Andrejs Miķis) un Rigonda Buša (pedagoģija, skolotājs Andrejs Miķis). Šie darbi tālāk izvirzīti aizstāvēšanai valsts pētniecisko darbu konferencē.

Par konferenci stāsta Anžela:
“23. martā devāmies uz Vidzemes Augstskolu, lai aizstāvētu savus ilgi lolotos zinātniski pētnieciskos darbus. Spīdēja spoža saule un gaisā virmoja viegls nemiers, bijām satraukušās par gaidāmo darbu konferenci. Visas pasākumam bijām pamatīgi gatavojušās, tāpēc it nemaz nemāca šaubas, ka mums viss izdosies! Ierodoties augstskolā, iepazināmies ar saviem vienaudžiem, kas arī izstrādāja pētnieciskos darbus, viņus galīgi neuztvērām kā konkurentus, tieši pretēji – ar lielu interesi klausījāmies viņu veiktos pētījumus.
Paši darbi jau laikus tika recenzēti, tāpēc konferencē vērtēja tikai darba prezentāciju, uzstāšanos un spēju atbildēt gan uz recenzenta, gan uz komisijas jautājumiem. Kopvērtējumā pārliecinoši ieguvām vajadzīgo punktu skaitu, lai kvalificētos nākošajā kārtā. Tāpēc jau 20., 21. aprīlī dosimies uz Latvijas skolēnu 42. zinātniski pētniecisko darbu konferenci, kas norisināsies Rīgā”.

Anžela Halilova