Pētniecisko darbu konferences pirmā kārta

1

Smiltenes vidusskolas 12. klašu skolēni šogad pirmoreiz izstrādāja projektu darbus jomās, kuras vidusskolā izvēlējušies apgūt padziļināti. Viens no projektu darbu veidiem – pētnieciskais darbs. Šodien jaunieši prezentēja pētījumus par aktuāliem tematiem bioloģijā, ķīmijā, matemātikā, sociālajās zinātnēs un citos mācību priekšmetos.

Šogad pirmoreiz tika pieteikti arī darbi – dizaina risinājumi, ko vidusskolēni izstrādāja, padziļināti apgūstot programmēšanu.

Labāko pētniecisko darbu autori sacentīsies par iespēju tikt uz Vidzemes skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferenci. Projektu darbu atlases 2. kārta – skolas zinātniski pētniecisko darbu konference – notiks 7. februārī.

Paldies skolēniem par ieguldīto darbu un skolotājiem, zinātniski pētniecisko darbu vadītājiem par atbalstu.

Teksts: Baiba Vahere

Foto: skolotājas Inga Zariņa, Ilma Reimane, Gundega Upeniece un 12.klases skolniece Monta Sorokina