Piedalāmies “The Best in English”!

angluval1

Nu jau otro gadu Smiltenes vidusskolas 9.-12. klašu izglītojamie piedalās Čehijas organizētajā starptautiskajā tiešsaistes konkursā “The Best in English” angļu valodā.

Konkursam pieteicās 23 dalībnieki, kas ir krietni lielāks skaits interesentu nekā pērn. Konkursa uzdevumu veikšanai atvēlētais laiks ir stunda, kuras laikā jāveic dažādi valodas prasmju pārbaudes uzdevumi – valodas lietojums, klausīšanās, lasīšana. Uzdevumi ir mūsdienīgi gan formā gan saturā, reālās dzīves situāciju imitēšanā izmantoti gan audio, gan video faili.

Labākie Smiltenes vidusskolas skolēnu rezultāti – 104,5, 104 un 98 punkti no 117 iespējamiem.

Paldies dalībniekiem par lielo atsaucību, skolotājai E. Babrai par pasākuma organizēšanu! Gaidīsim konkursa “The Best in English” apkopotos visu skolēnu rezultātus!

Angļu valodas metodiskās apvienības vadītāja Gundega Upeniece