Pirmā vieta Vidzemē Kultūras Kanona konkursā skolēniem!

kult_kanons

Smiltenes vidusskolas 12. klases skolnieces Monta Štorha, Alise Čukure un Marta Jakoviča Kultūras Kanona konkursā skolēniem reģionālajā – Vidzemes kārtā – par pētījumu “Ar mākslu pret karu” ieguvušas pirmo vietu!
Paldies Montai, Alisei un Martai, kā arī viņu konsultantei – Smiltenes vidusskolas kultūras un mākslas skolotājai Ilvai Dūmiņai par ieguldīto darbu! Vēlam jaunietēm daudz radošu domu un viedu atziņu, startējot konkursa nākamajās kārtās!
Kultūras Kanona konkursa moto šogad: Kultūra un māksla kā mana iespēja paust protestu un virzīt pārmaiņas.
Konkursu organizē Latvijas Kultūras akadēmija sadarbībā ar Latvijas Republikas Kultūras ministriju, Latvijas Nacionālo bibliotēku, programmas “Latvijas skolas soma” pārstāvjiem, Valsts izglītības satura centru un projektu “Kompetenču pieeja mācību saturā” (Skola2030). Konkurss notiek trīs kārtās. Pirmajā kārtā notiek konkurss reģionos, otrā kārta – radošā darbnīca Rīgā, trešā kārta – konkursa fināls Rīgā.