Prezidentes kronēšana

1

“Svinīgi solu uzklausīt ikviena šīs skolas jaunieša idejas, atbalstīt viņus grūtā brīdī un būt blakus, kad būs nepieciešamība pēc padoma vai vienkārši silta smaida. Solu aktīvi, atbildīgi iesaistīties skolas uzdevumu veikšanā, solos būt radoša un atvērta jauniem piedāvājumiem,” Smiltenes vidusskolas skolēnu pašpārvaldes prezidentes kronēšanas ceremonijā apņēmās 12. klases skolniece Elīza Kauliņa.

Elīzu sveikt bija atbraucis arī iepriekšējais Smiltenes vidusskolas skolēnu pašpārvaldes prezidents Kārlis Sīmanis, tagad – Rīgas Tehniskās universitātes students. “Mans valdīšanas laiks bija saticīgs un skaists,” priekšnesumā kopā ar mūsu divpadsmitajiem atzina Kārlis, godpilno pienākumu uzticot skolēnu pašpārvaldes ievēlētajai Elīzai.

Prezidentes kronēšanas pasākumā tika godinātas arī visu laiku labākās multfilmas, kuru pamācošie un izklaidējoši varoņi dzīvo skolēnu sirdī jau no bērnības. Elīzu Kauliņu sveica Minioni, “Ledus sirds” varoņi, Kung Fu Panda, Rio un daudzi jo daudzi citi.

Prezidente saņēma video sveicienu no cūciņas Peppas, sirsnīgas dāvanas un daudz, daudz laba vēlējumu no skolasbiedriem.

“Vai vēlēšanās piepildās? – Jā, ja ticēsim saviem sapņiem, turpināsim par tiem cīnīties,” sveicot Elīzu Kauliņu, teica Gung Fu Panda. “ “Tāpēc nebaidieties sapņot lielus sapņus! Grūtības nav šķērslis, tās ir mācība. Svarīgi tikai ticēt saviem spēkiem.”

Savukārt filmas “Rio” varoņi Elīzai ar Smiltenes vidusskolas skolēniem vēlēja saticību un dzīvi pēc principa “Viens par visiem, visi par vienu!”

“Ja blakus ir kāds tuvs un mīļš cilvēks, mēs vienmēr jutīsimies labi,” pateicoties par laba vēlējumiem teica Elīza Kauliņa, vienlaikus novēlot, lai to Smiltenes vidusskolā piedzīvo ikviens skolēns.

Teksts: Baiba Vahere

Foto: Elīza Zeiļuka

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux