Projekta dalībnieki dodas uz Dāniju

danija (5)

“Dažāda pieredze, vienota nākotne” – ar šādu moto 17.-21.septembrī ES programmas Erasmus+ projektā Dānijā tikās skolēni un skolotāji no Dānijas, Vācijas, Polijas, Somijas un Latvijas. Uzņēmēja bija Tibberuspskolen skola Espergaerde pilsētā. Vizīte bija vērsta uz Erasmus+ programmas mērķu īstenošanu.
Programmas stūrakmens Dānijā bija mūzika. Tika apspēlēta melodija no Jason Donovan 1980. gadu dziesmas: “Any dream will do”, skolēniem radot savu tekstu saistībā ar projekta tematiku. Ļoti interesants bija arī Dānijas galvaspilsētas Kopenhāgenas apmeklējums.
Uzturēšanās Dānijā bija ļoti veiksmīga. Partnervalstu zināšanas, pieredze, uzskati – tajā dalījāmies un vienlaikus guvām pieredzi. Skolēniem bija iespēja paaugstināt savas valodas prasmes, kā arī paplašināt savu domāšanu.