Sacensību “Ledus Gladiatori” 4., 5. un 6.klašu divīzijās – arī Smiltenes vidusskola

DSC_0033 (Medium)

Jau vairākus gadus Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā tiek organizētas slidošanas komandu sacensības “Ledus Gladiatori”. Tādā veidā tiek veicināts skolēnu aktīvs, veselīgs dzīvesveids, attīstītas prasmes darboties komandā. Sacensībās piedalās skolēni, kuri nav profesionāli slidotāji vai hokejisti.

Šajā gadā sacensībās piedalījās 3 Smiltenes vidusskolas komandas – 4., 5. un 6.klašu divīzijās. Vislabāk veicās 4.c klases komandai (audzinātāja Diāna Kokarēviča), kas kopvērtējumā ieguva godalgoto 2.vietu. Prieks arī par pārējo komandu sniegumu, kas uzrādīja stabilus vidēja līmeņa rezultātus. Kā jau sacensībās, visu izšķīra sekundes.

Skolēniem, kuri savos slidojumos jau bija piedalījušies, VOC piedāvāja aktivitātes universālajā zālē – komanda varēja pārvarēt dažādus piepūšamo atrakciju šķēršļus, piedalīties prāta un orientēšanās spēlēs u.c.

1. un 6. klašu komandu koordinatore, skolotāja Inga Deigele