Sākas atvērto durvju dienas augstskolās

b_RTU_add_rtu_2022

Universitāte – vieta, kur doties, ja vēlies raudāt 3+ gadus bez apstājas. Mīts vai tomēr patiesība?!

Uz šo un citiem jautājumiem uzzini atbildes RTU atvērto durvju dienā, kas šajā studiju gadā norisināsies 2022. gada 28. janvārī plkst. 12.00–18.00 tiešsaistē, tādēļ uztraukumam par to, vai tiksi uz pasākumu, nav pamata!

Arī šogad RTU virtuāli vērs vaļā savas durvis, lai topošos studentus iepazīstinātu ar universitātes piedāvātajām studiju un ārpusstudiju iespējām, atbildētu uz neskaidrajiem jautājumiem un informētu par uzņemšanas nosacījumiem. Paralēli tam 5 vebināros būs iespēja uzzināt par uzņemšanas nosacījumiem, centralizētajiem eksāmeniem un sagatavošanās kursiem, kā arī par studentu dzīvi RTU.

Reģistrējies un iepazīsti RTU – ienac.rtu.lv.

Ja pasākumu nevari sagaidīt, tad apmeklē 2021. gada Atvērto durvju dienu mājaslapu ienāc.rtu.lv, kurā apkopots teju viss, kas varētu interesēt topošo studentu! 27 stendos atradīsi RTU piedāvātās studiju programmas, plašu informāciju par ārpus studiju aktivitātēm un daudz cita, tostarp septiņu informatīvo vebināru ierakstus par dažādiem topošajam studentam aktuāliem jautājumiem.

Vebināru ierakstus meklē: ienac.rtu.lv, kā arī mūsu youtube kontā.

Informācija no https://www.rtu.lv/lv/nac-studet/rtu-atverto-durvju-diena