Saliedēšanās pasākums topošajiem 10.klases skolēniem 28.-29.augustā

baloni (2)

Smiltenes vidusskolā šajā mācību gadā uzsākam jaunu tradīciju, organizējot saliedēšanās pasākumu topošajām 10.klasēm. Pasākuma mērķis ir radīt pozitīvu gaisotni, kurā jaunie klasesbiedri var iepazīt cits citu, skolu un klases audzinātājas, kā arī pilnveidot savu personību, darbnīcās tiekoties ar dažādiem vieslektoriem. Būs vieta un laiks arī kādam pārsteigumam un nelielam izaicinājumam, bet tas lai šobrīd paliek noslēpums!
Pasākuma aktivitātes ilgs pusotru dienu. Ierašanās plānota 28.augustā plkst. 10.00 skolas ēkā Dakteru ielā 27, savukārt došanās mājās – 29.augustā ap pusdienlaiku. Nakšņošana tiks organizēta skolā.
Par pasākuma dažādiem organizatoriskiem aspektiem topošos 10.klases skolēnus informēsim personīgi.
Jau tagad gaidām augustu, lai pirmo reizi kopīgi tiktos ar skolēniem, kuri Smiltenes vidusskolu tobrīd jau varēs dēvēt par savu skolu!
Uz tikšanos Smiltenes vidusskolā!