“Skaļās lasīšanas” reģionālais fināls Lugažu muižā

13 (Copy)

Piektdienas 12.maija pēcpusdienā Lugažu muižā tikās 2023.gada Valkas un Smiltenes novadu reģionālās Skaļās lasīšanas finālisti. Mūsu skolu sacensībās godam pārstāvēja Alīna Maija Skaidrā, Hugo Pakalns un Una Pērkone. Uz sacensībām bija izvirzīta arī Annija Pilsnibure, bet slimības dēļ nevarēja piedalīties. Varam patiesi lepoties ar mūsu skolēnu sasniegumiem. Una saņēma atzinību, Alīna ieguva 2.vietu, bet galvenā uzvarētāja titulu, kā arī skatītāju simpātiju balvu saņēma Hugo. Priecājamies par skolēnu sasniegumiem! Liels paldies skolotājai Regīnai Melzobai un Hugo vecākiem, kas palīdzēja sagatavoties konkursam. Hugo Pakalns tika izvirzīts uz nacionālo finālu Latvijas nacionālajā bibliotēkā. Nacionālais fināls paredzēts 30.septembrī Gaismas pilī.

Paldies par sagatavošanu Alīnas skolotājai Inesei Lipstokai, kā arī paldies par organizatorisko darbu visiem iesaistītajiem skolotājiem, audzinātājiem un bibliotekāriem.

Bibliotēkas vadītāja Inguna Kudlāne