Skolēnu pašpārvalde dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Liepāju un Saldu

pasparvalde (4)

2.-3.aprīlī, spirgta un saulaina pavasara pavadīti, Smiltenes vidusskolas skolēnu pašpārvaldes dalībnieki devās smelties pieredzi Liepājā un Saldū. Liepājā viesojāmies Liepājas valsts 1.ģimnāzijā, tikāmies ar skolas parlamentu, kā arī pamatskolas posma līdzpārvaldi “Kodols”. Savukārt Saldū apmeklējām jauniešu centru “Šķūnis”, kur piedalījāmies dažādās sadraudzības aktivitātēs kopā ar vietējiem Saldus jauniešiem.
Protams, esot Liepājā, brīvo laiku izvēlējāmies pavadīt, apmeklējot kādus no šīs pilsētas populārākajiem objektiem, proti, skatījāmies Liepājas teātra izrādi “Precības” un devāmies uz Karostu.
Šo braucienu skolēni patiešām bija nopelnījuši, daudz brīvā laika un entuziasma veltot skolas dzīves uzlabošanai šī mācību gada laikā. Esam guvuši jaunus iespaidus, idejas, ierosmes turpmākajam darbam tepat, Smiltenes vidusskolā, lai vēl vairāk stiprinātu aktīvu līdzdalību, saturīga un aizraujoša brīvā laika pavadīšanu un savstarpēju atbalstu skolēnu  vidū.

Pašpārvaldes konsultante Inga Deigele