Skolotāju un skolas darbinieku radošo darbu izstāde

20240327_150133 (Copy)

Gandrīz veselu mēnesi no 25.marta līdz 22.aprīlim Smiltenes vidusskolas bibliotēkā Dakteru ielā varēja apskatīt skolotāju un skolas darbinieku radošo darbu un hobiju izstādi. Izstāde guva ļoti lielu atsaucību. Tā patika gan skolēniem, gan skolotājiem, gan mūsu skolas viesiem. Izstādē bija aplūkojamas pērlīšu tehnikā darinātas lielākas un mazākas glezniņas, ko kā savu hobiju mums atklāja Sanita Akmina. Interesantā tehnikā veidotus darbus mums apskatei piedāvāja Sanita Ošiņa.  Viņas darbu klāstā apgleznoti koka trauki, paplātes, uzkodu plates paliktņi, gleznas u.c. Viņas darbi nebeidz pārsteigt. Skolotāja Elita Babra savā brīvajā laikā izšuj glezniņas. Redzējām gan ziedos ieskautu angļu lauku māju, gan kluso dabu ar kafiju un kēksu, ko iespējams pasniedz angļu mājas iekšpusē. Un visbeidzot lielu skaistu izšūtu kaķi. Paldies skolotājai Laurai Popei par gleznu ar Oppekalna baznīcu, Ingūnai Rullei par interesantu interjera priekšmetu lietussargu novietošanai, Jeļenai Dombrovskai par apgleznotu priekšmetu (lakatu, šallīšu, somiņu, kaklasaišu un pat lampas) kolekciju, Dacei Ciekurei par ceļojumu laikā sakrāto kastīšu kolekciju un direktorei Ingunai Kondratjevai par origami tehnikā izlocītajiem priekšmetiem. Pateicība visiem izstādes dalībniekiem. Bez Jūsu atbalsta šī izstāde nebūtu iespējama. Ieskatam daži foto no izstādes.

Teksts un foto: Inguna Kudlāne