Smiltenes novada 4.- 9.klašu skolēnu sacensības telpu futbolā

hdrpl

25.janvārī Smiltenes sporta hallē notika Smiltenes novada skolu sacensības telpu futbolā. Savstarpēji sacentās 4. – 6. un 7. – 9. klašu komandas. Sacensībās ar labiem panākumiem piedalījās arī vairākas Smiltenes vidusskolas komandas.

4.-6. klašu grupā 1.vietu izcīnīja Smiltenes vidusskolas komanda “Fake Madrid” (Emīls Ķikāns, Ross Bormanis, Raivis Gaugers, Gustavs Slapjums, Rodrigo Bukavs, Niks Vaļulis),

2.vieta – Smiltenes vidusskolas komandai “Barselona” (Rūdolfs Beitiks, Gustavs Veidemanis, Kārlis Rudzītis, Markuss Līvmanis, Kristians Līvmanis, Eduards Kalniņš).

4.vieta komandai “6.A” (Roberts Strickis, Hugo Pakalns, Dāvids Žuravļovs, Edvards Balodis, Roberts Tamms, Deivs Rutka.

7. -9. klašu grupā:
1.vietu izcīnīja Smiltenes vidusskolas komanda “Abuls” (Ernests Lūsis, Toms Kazeks, Daniels Ņemirskis, Kevins Verners, Jānis Lapiņš, Savijs Cipruss.),
2.vietu ieguva Smiltenes vidusskolas 8.b klases komanda (Gustavs Gulbis, Julians Platkājis, Dāvis Mežulis, Francis Rauza, Verners Vējiņš, Tīna Rieksta).
Paldies mūsu sportistiem par cīņas sparu! Paldie sporta skolotājiem Zandai Beitikai un Jurģim Jurkam par skolēnu sportiskajā izaugsmē ieguldīto darbu!