Smiltenes vidusskola ir Latvijas skolu reitingā “LIELĀ PŪCE”

SV_1200x628px
Mūsu divpadsmitie jau saņēmuši atestātu par vispārējo vidējo izglītību un sertifikātu par nokārtotajiem centralizētajiem eksāmeniem. Priecājamies par ļoti augstajiem sasniegumiem angļu valodas eksāmenā (vidējais vērtējums 82,1%), arī citos mācību priekšmetos mūsu skolēnu sasniegumi, salīdzinot ar rezultātiem valstī, ir krietni augstāki: fizikā par 41,2%, vēsturē par 31,6%, latviešu valodā par 17%. Ļoti labi rezultāti ir arī ķīmijas, matemātikas un krievu valodas eksāmenā.
Individuāli augstākie sasniegumi – 12 skolēnu rezultāti eksāmena kopvērtējumā ir 90-100%, 29 skolēniem – 80-89%.
Gandarījums, ka arī šajā mācību gadā mūsu skola ir Latvijas skolu reitingā “LIELĀ PŪCE” darbā ar talantīgajiem skolēniem. No visām skolām šogad reitingā ir iekļautas 30 valsts ģimnāzijas, 66 “lielās” skolas (šajā grupā ir arī Smiltenes vidusskola) un 91 “mazās” skolas. Pēc iegūtajām ballēm šajā reitingā esam līdzvērtīgi ar valsts ģimnāzijām.
Augsta izglītības kvalitāte katru gadu ir tā, kas raksturo Smiltenes vidusskolu.
Paldies visiem par ieguldīto darbu ikdienas mācību procesā! Paldies skolēniem, kas šogad mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu konkursos sasniedza augstos rezultātus, un skolotājiem par paveikto darbā ar talantīgajiem audzēkņiem!
Lai visai skolas saimei izdodas uzkrāt vitamīnus un sasmelties enerģiju jaunajam darba cēlienam, lai absolventiem veiksmīgs turpmākās dzīves ceļš!