Smiltenes vidusskolā labo darbu mēnesis

0

Tuvojas vieni no gada skaistākajiem svētkiem, kuru būtība rosina ikvienam savu iespēju robežās palīdzēt vairot pasaulē prieku, draudzību, mīlestību un labestību. To no sirds darījuši arī Smiltenes vidusskolas skolēni, decembri skolā nosaucot par labo darbu mēnesi.
6.a klases bērni gatavoja apsveikumus Smiltenes ilgstošās sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļas pacientiem. Skolēnus radošajai nodarbei iedvesmoja audzinātāja Regīna Melzoba.
7.a un 7. b klases un viņu audzinātāju Veras Rācenes un Sarmītes Rīderes sirds darbs – saldas dāvaniņas minētās nodaļas senioriem. Skolēnu līdzpārvalde un 4. b klase kopā ar skolotāju Ilvu Dūmiņu izpušķoja ilgstošās sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļas pacientiem Ziemassvētku eglīti. 9. b klase kopā ar audzinātāju Ingūnu Rulli labo darbu mēnesī “Sirds siltuma darbnīcā” saiņoja drēbītes un sedziņas priekšlaikus dzimušajiem bērniņiem.
Taču šie nebūt nav visi skolēnu šomēnes paveiktie labie darbi. Turpinājums sekos…