Smiltenes vidusskola lepojas ar savu teātra pulciņu

teatra

Smiltenes vidusskola lepojas ar savu teātra pulciņu, ko vada Valmieras Drāmas teātra aktieris Aigars Apinis.

Vidusskolēni – vēlaties izkopt aktiermeistarību, radošās, personības izaugsmi rosinošās nodarbībās atbrīvoties no dienā uzkrātā noguruma un lietderīgi pavadīt brīvo laiku?

Jaunieši Smiltenes vidusskolas teātra pulciņā attīsta emocionālo inteliģenci, prasmi kļūt rotaļīgāki, izkopj runas kultūru, iemācās pārliecinoši uzstāties un paust savu viedokli.

? JAUNUMS nākamajā mācību gadā – drāma jeb teātra māksla ir viena no izvēlēm arī 10.kl. mācību programmā!

Vidusskolēni atzīst, ka teātra pulciņa lielākā vērtība ir iespēja iziet no zināmiem rāmīšiem un paskatīties uz pasaulē notiekošo plašāk. “Teātris man ir virziens, kā labāk izprast dzīvi. Uz Smiltenes vidusskolu vienmēr braucu ar lielu prieku. Mums ir tāda laba enerģijas apmaiņa,” atzīst Valmieras Drāmas teātra aktieris un Smiltenes vidusskolas teātra pulciņa vadītājs Aigars Apinis. “Te valda ļoti radoša un patīkama atmosfēra!”