Smiltenes vidusskolā nākamajā mācību gadā pieprasīta gan vispārizglītojošā, gan matemātikas, dabaszinību un tehnikas virzienu programma

berzi

12. un 13.jūnijs bija divas spraiga darba pilnas dienas, jo Smiltenes vidusskolas uzņemšanas komisija sagaidīja prāvu 9.klašu absolventu skaitu, kuri vēlējās pieteikties konkursam par iekļūšanu vidusskolēnu saimē. Šogad interesi mācīties šajā skolā izrādījuši skolēni no Smiltenes, Valkas, Apes novadiem. Līdz ar to samērā daudz bija arī to skolēnu, kuri izvēlējās dzīvot skolas kopmītnēs. Iespējams, līdz rudenim teritoriālais pārklājums vēl paplašināsies.
Nākamā mācību gada 10.klašu skolēni ir izvēlējušies mācīties divās no Smiltenes vidusskolas piedāvātajām programmām – vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmā, kā arī matemātikas, dabaszinību un tehnikas virzienu programmā. Bija arī pa kādam skolēnam, kurš, atgriezies mājās pēc dokumentu iesniegšanas, saprata, ka sirds tomēr aicina mācīties citā. Vēlamies, lai mūsu skolēni jūtas labi, esot īstajā vietā, tādēļ programmas izvēles maiņa tika akceptēta.
Ja 9.klašu absolventiem vai viņu vecākiem vasaras laikā rodas jautājumi, nepieciešamība sazināties ar skolu, aicinām zvanīt sekretārei (tālrunis 64707515).