Smiltenes vidusskolā, sadarbībā ar Swedbank, notiek praktiskās mācībstundas “Dzīvei gatavs”

ECD79FAB-A90F-44BC-B1E8-58917ABD1EA8

Novembra mēnesī Smiltenes vidusskolā  stundas vadīja  Swedbankas eksperti. 11.a, 11.b  un 12.b klases skolēniem bija angļu valodas praktiskā mācībstunda, ko vadīja bankas pārstāve Anita Kurme. Sarunas bija par karjeras izvēli, mācību priekšmetu apguves nepieciešamību, prasmēm, kas būs nepieciešamas, lai veiksmīgi iekļautos un konkurētu 21. gadsimta darba tirgū. Skolēniem bija iespēja uzklausīt, analizēt, darboties grupās, izvirzīt grupas līderi un iepazīstināt ar grupas viedokli pārējos.
Arī matemātikā 11.b klases skolēni piedalījās praktiskajā mācību stundā par statistiku. Nodarbību vadīja bijušais skolas absolvents Jānis Zaļums. Tā bija lieliska iespēja praktiski pārliecināties par  matemātikas nepieciešamību ikdienas dzīvē.

Paldies bankas darbiniekiem!