Smiltenes vidusskola teātra pulciņš atsāk darbu

teatris

7. – 12.klašu skolēni! Jums patīk teātris? Vēlaties apgūt teātra mākslas pamatus, kopā ar skolasbiedriem iestudēt priekšnesumus skolas pasākumiem, izkopt aktiera meistarību un pilnveidot prasmi uzstāties? 11. septembrī darbu atsāks Smiltenes vidusskolas teātra pulciņš.
Daudzi izcili aktieri savus pirmos soļus skatuves mākslā spēruši uz skolas skatuves. Arī tad, ja jūsu nākotnes plāni nav saistīti ar teātri, pulciņā gūtā pieredze jums palīdzēs būt sagatavotiem skatītājiem un pilnvērtīgi baudīt lielās skatuves izrādes, pavērs iespēju labāk izprast sevi, citus cilvēkus un viņu rīcību. Ne velti teātri mēdz saukt arī par dzīves atspoguļošanas mākslu, bet dzīvi – par teātri bez mēģinājumiem. Tā ka noteikti būs radoši un interesanti!
Teātra pulciņu vadīs režisore Gita Skadiņa.
Uz tikšanos pirmdien, 11. septembrī plkst. 15.00 – Dakteru ielā 27, skolas 2. stāva zālē.