Smiltenes vidusskolas bērni un jaunieši sūta sveicienus vientuļajiem pensionāriem

atklatnites

Līdz šim – nu jau vairākus gadus Smiltenes vidusskolas pašpārvaldes jaunieši pirms Ziemassvētkiem cepa piparkūkas un pēc tam devās iepriecināt pilsētas vientuļos pensionārus. Šogad piesardzības apsvērumu dēļ no kopīgas kārumu cepšanas un ciemos došanās nācās atteikties. Taču ceļā pie Smiltenes vientuļajiem sirmgalvjiem kopā ar skolas bērnu un jauniešu labajām domām devušās viņu pašu rokām gatavotās Ziemassvētku apsveikuma kartiņas. Varbūt arī Tev tuvumā mīt kāds vientuļš cilvēks? Reizēm, lai nosalušā sirdī ienāktu svētki, vajadzīgs tik maz… Šajā laikā, kad pietrūkst gaismas, mēs paši varam būt gaisma viens otram!

Foto: Inga Deigele