Smiltenes vidusskolas bibliotēka aicina skolēnus piedalīties foto akcijā

Foto+akcija

Skolas bibliotēka izsludina foto akciju. Sūti savas fotogrāfijas par šādām tēmām – “Kamēr mācības notiek attālināti” vai “Pavasaris man apkārt”. Fotogrāfijas sūti uz e-pastu: [email protected] vai e-klasē – Ingunai Kudlānei, Adrijai Rubinai, Elīnai Kubuliņai-Vilnei, Daigai Otei, Guntai Bērziņai. Iesūtītie darbi tiks publicēti skolas bibliotēkas blogā: https://svbibliotekablog.wordpress.com/. Rudenī veidosim izstādi. Iesūtot fotogrāfijas, Jūs piekrītat, ka tās tiks publicētas blogā un izliktas izstādē. Darbu atlases tiesības paliek mūsu ziņā.

Lai darbus varētu izstādīt, minimālās prasības fotogrāfiju kvalitātei: izšķirtspēja – ne mazāka kā 1024 x 768 px, fotogrāfiju faila formāts – jpg.

Lūgums nesūtīt fotogrāfijas, kas neatbilst tēmai, ir nepiedienīgas, vardarbīgas vai pārkāpj datu aizsardzības noteikumus.

Aicinām akcijā piedalīties ikvienu skolēnu, skolotāju un skolas darbinieku!

Skolas bibliotekāres