Smiltenes vidusskolas jaunieši piedalīsies #PanākumuSkolas karjeras attīstības atbalsta pasākumā Cēsīs

p_s

20.septembrī Vidzemes koncertzālē Cēsis notiks #PanākumuSkolas klātienes seminārs, kurā piedalīsies 19 Smiltenes vidusskolas 10. – 12. klašu skolēni.
#PanākumuSkola palīdz izveidot noderīgus kontaktus un nodod nepieciešamās pamatzināšanas,lai atbalstītu jauniešus viņu ceļā uz nozīmīgu karjeru un piepildītu dzīvi. #PanākumuSkola sniedz apmācības iedvesmojošos semināros un e- apmācībās, veido izglītojošu saturu jauniešiem, kas piemērots pašreizējam darba tirgum, ekonomiskajai un tehnoloģiskajai situācijai.
Par lektoriem:
Jānis Palkavnieks pastāstīs – kādas īpašības attīstīt sevī, lai efektīvi un ātri integrētos jaunajos biznesa vides apstākļos. Kā trenēt socializēšanās prasmes un spējas izvērtēt savas idejas.
Arvis Reiks pastāstīs savu aizraujošo stāstu, kā “Olas” atbrīvojās no priekšnieka, kāpa augšā pa slavas kāpnēm, par savu pieredzi mūzikā, biznesā un dzīve, kā arī dos vērtīgus padomus, no savas pieredzes, kā izvēlēties ceļu, kas ved uz labāku dzīvi!
Jānis Jansons pastāstīs – kā uzsākt biznesu bez resursiem, kā saskatīt / atrast idejas un kā mērķtiecīgi virzīties uz panākumiem. Kā izmantot dažādas biznesa formas savā labā un baudīt ik darba dienu.
Jānis Sildniks pastāstīs – kā huligānisms internetā var pārvērsties darbā un kāpēc šķietami muļķīgas idejas ir vērts realizēt. Kā menedžēt savus sociālos tīklus tā, lai tie vēlāk nesagādātu neveiklus brīžus darba intervijās.

Jauniešu atsauksmes pēc pasākuma:

cesis_atsauksmes