Smiltenes vidusskolas līdzpārvalde dodas iedvesmojošā pieredzes apmaiņas braucienā

IMG_2033

Saulainā pavasara dienā, 22. martā skolas līdzpārvalde devās mācību ekskursijā un vērtīgā pieredzes apmaiņas braucienā.
Dienas sākumā mēs viesojāmies Ķeguma komercnovirziena vidusskolā, tikāmies ar šīs skolas skolotāju, direktora vietnieci audzināšanas darbā Sandru Bērziņu, skolēnu padomes prezidenti Amandu Laučjunu un viņas palīdzēm. Skolotāja izrādīja telpas un iepazīstināja mūs ar Ķeguma skolas labdarības akcijām un citām aktivitātēm, kas bagātina skolas un pilsētas ikdienas dzīvi. Mums šīs skolas apmeklējums bija noderīgs, lai arī mūsu skolā pilnveidotu un popularizētu dažādas aktivitātes.
Dienas turpinājumā līdzpārvalde devās uz Latvijas Nacionālo bibliotēku, kur mūs laipni sagaidīja darbinieki. Gidu pavadībā guvām priekšstatu par Gaismas pili un tajā uzkrātajām un apkopotajām vērtībām. Ekskursija papildināja mūsu zināšanas ar faktiem, par kuriem iepriekš nebijām zinājuši. Iepazinām bibliotēku kā sadarbībai atvērtu iestādi, kurā iespējams realizēt līdzpārvaldes ieceres.
Ekskursijas noslēgumā apmeklējām Rīgas motormuzeju. Priecējām acis, lūkojoties uz skaistām automašīnām un izzinot to vēsturi. Apskatījām nesen renovēto muzeju, kurš pasaules muzeju pirmajā desmitniekā, un smēlāmies idejas mūsdienīgiem skolas muzeja risinājumiem.
Šī ekskursija līdzpārvaldei bija pieredzes bagāts notikums, lai turpmāk varētu labāk sadarboties, uzdrošināties un izdomāt jaunas idejas savas skolas dzīves pilnveidošanai.

Daniela Hermanovska, 7.klase