Smiltenes vidusskolā kronēts pirmais pašpārvaldes prezidents

sk_pasparvalde

Decembris Smiltenes vidusskolā iesākās ar skolēnu pašpārvaldes pasākumu – skolas prezidenta kronēšanu. Tā ietvaros 9.-12.klašu skolēni bija sagatavojuši priekšnesumus, lai sveiktu pašpārvaldi un prezidentu. Tādējādi prezidentu sveikt bija ieradušies dažādi mūziķi no visas pasaules, piemēram, mūsu pašu Apvedceļš, izpildot dziesmas kaverversiju, kurā “Pirmais vasaras zieds” pārvērtās “Pirmā decembra sniegā”, un dāvinot prezidentam visīstāko grupas CD ar visīstāko autogrāfu, kā arī  Tranzīts, Transleiteris, tādas pasaulē zināmas zvaigznes kā Bejonse, Britnija Spīrsa u.c. Maikls Džeksons kopā ar zombijiem vērtēja, vai skolas prezidents varētu kļūt par jauno popmūzikas karali, savukārt Eminems viņam veltīja īpaši sacerētu dziesmu. Pasākumu kuplināja arī popgrupa “Okay” Jāņa Celmiņa vadībā.

Skolas pašpārvaldes prezidenta amatā šogad ievēlēts Niks Raivis Deičmanis, kurš Smiltenē zināms arī kā Jauniešu domes aktīvists, vokālistu konkursa “Smiltenes balsis” dalībnieks u.c.

Šis bija viens no lielākajiem pašpārvaldes pasākumiem, kura iniciatori, scenārija autori, vadītāji un izpildītāji bija paši jaunieši. Šajā semestrī pašpārvalde ir iesaistījusies vairāku aktivitāšu īstenošanā, piemēram, Literārā kafejnīca, Gaismas ceļš 11.novembrī, atsevišķi tās dalībnieki sākuši darboties EKO skolas padomē, kā arī ir risināti jautājumi, kas skar skolēnu ikdienas dzīvi Smiltenes vidusskolā.

Pašpārvaldes koordinatore Inga Deigele