Smiltenes vidusskolas pirmsskolas grupas “Bitītes” bērni apgūst pašapkalpošanās prasmes

fott

Janvāra mēnesī, lai veicinātu pašapkalpošanās prasmju apguvi, Smiltenes vidusskolas pirmsskolas grupas “Bitītes” bērni uzzināja, cik nozīmīga ir personīgā higiēna un kas ir mikrobi. Bērni noskaidroja, kāpēc ir jāievēro higiēna un apguva pareizu roku mazgāšanas tehniku. Darba procesā tika radīti dažādi uzskates materiāli, kurus izvietot grupas telpā. Bitīšu grupā viesojās arī Smiltenes vidusskolas veselības mācības skolotāja Linda Sausā, kura kopā ar bērniem veica interesantus eksperimentus un pārrunāja higiēnas ievērošanas principus. Bērni izrādīja vēlmi tikties arī ar zobu higiēnisti Madaru Kundziņu – Ķauķīti. Higiēniste viņiem nodemonstrēja pareizu zobu mazgāšanas tehniku un paskaidroja, kāpēc ir svarīgi tīrīt zobus. Visi bērni ļoti priecājās par jaunajām zobu birstītēm, kuras higiēniste tiem uzdāvināja.
Skolotāja Marta Dreimane