Smiltenes vidusskolas skolēni piedalās starptautiskajā olimpiādē “The Best in English”

best

Šodien 16 devīto, vienpadsmito un divpadsmito klašu skolēni tiešsaistē piedalījās starptautiskajā olimpiādē “The Best in English”.
Mūsu skolas jauniešiem piedalīšanās šajā olimpiādē jau kļuvusi par tradīciju. Šogad no Smiltenes vidusskolas skolēniem labākais rezultāts 12. klases skolniecei Alisei Čukurei, kura ieguva 94 no 118 iespējamiem punktiem.
Paldies Čehijas pārstāvjiem par izcilo tehnisko nodrošinājumu, kas skolēniem ļāva pilnībā koncentrēties tikai uz veicamo darbu, neliekot veltīt laiku, kurā svarīga katra minūte, tehnisku problēmu risināšanai.
Atbildīgā par olimpiādes norisi Smiltenes vidusskolā – angļu valodas skolotāja Elita Babra.