Smiltenes vidusskolas skolēni piedalās Vidzemes telpu futbola čempionātā

SMILTENES-VSK-1

Jau kopš novembra Smiltenes vidusskola tiek pārstāvēta Vidzemes telpu futbola čempionātā. Komandas sastāvā ir gan šī brīža skolēni – Mairis Paeglis, Mārcis Cīrulis, Eduards Deičs, Toms Mežulis, Ričards Rullis, Tomass Ozols –, gan absolventi – Agnis Sirmais, Daniels Grinažuks, Kristaps Ozols, Gustavs Gaismiņš, Kārlis Sīmanis.
Pēc Maira Paegļa sniegtās informācijas, pirmajā sabraukumā gandrīz tika uzvarēta viena no turnīra favorītēm – SK SPĒKS, pret kuriem notikumiem aizraujošā spēlē tika nospēlēts ar rezultātu 5:5. Dienas otrā spēle tika aizvadīta pret SMFK Zellis. Diezgan agresīvā spēlē, ar 2 sarkanajām kartiņām, atkal tika izcīnīts neizšķirts 2:2.
3.kārtā nācās aizvadīt tikai vienu spēli pret FK Elektronams, taču tika piedzīvots zaudējums ar 2:3.
Tagad komanda cītīgi gatavojās, lai aizvadītu pēdējas 2. grupu turnīra spēles, lai iegūtu augstāku vietu grupā, un lai aizvadītu kvalitatīvas spēles, kurās izšķirsies vietas.
Nākamās spēles jau šo sestdien, 4. februārī, plkst. 11.00, Valmieras Pārgaujas sākumskolas sporta zālē, kur stāsies pretī Valmiera Glass VIA/BSS un Kvartāls.

Skolas pašpārvaldes prezidents Niks Raivis Deičmanis

ed mp