Smiltenes vidusskolas zinātkārās un darbīgās “Pūcītes”

ezgif.com-speed

Smiltenes vidusskolas pirmsskolā janvāra mēneša tēma bija “Iepazīstot nezināmo”. Tēmas ietvaros “Pūcīšu”grupas bērni iepazinās ar skolotāja, pārdevēja, friziera, zobu higiēnista un policista profesiju.

Grupā ciemojās šo profesiju pārstāvji – Montessori pedagoģijas pārstāve – skolotāja Saiva Vantere, friziere Maruta Kalniņa, zobu higiēniste Madara Kundziņa – Ķauķīte, policisti Ivars Pupčenoks un Ieva Draule, kuri pastāstīja par saviem darba pienākumiem un nepieciešamo aprīkojumu.

Lai iepazītu pārdevēja profesiju, visi kopā devāmies uz veikalu.

Veicinot sadarbību ar vecākiem, aicinājām vecākus kopā ar savu bērnu izveidot nelielu prezentāciju par tēta un mammas nodarbošanos, tādējādi pilnveidojot bērnu zināšanas par dažādām profesijām.

Mēneša pēdējā nedēļā iepazināmies ar pavāra profesiju. Šoreiz par pavāriem kļuvām paši un uzcepām gardu picu, ko paši arī pēc tam baudījām. Savā un bērnu vārdā vēlamies pateikt lielu paldies par atsaucību vecākiem un mūsu jaukajiem viesiem!

“Pūcīšu” grupas audzinātājas Iveta Geidāne un Anžela Mālkalne,
skolotāju palīdze Liene Krūmiņa