Suminām konkursu un olimpiāžu uzvarētājus

44 (Copy)

25.aprīlī  Smiltenes vidusskolā suminājām valsts un novada šajā mācību gadā rīkoto konkursu un olimpiāžu uzvarētājus, kā arī labāko zinātniski pētniecisko darbu autorus un viņu skolotājus. Smiltenes vidusskolas skolēni piedalījušies 22 dažādās valsts un novada rīkotajās olimpiādēs/konkursos. Godalgotas vietas valsts olimpiāžu/konkursu otrajā kārtā ieguva 93 skolēni. Godalgoto vietu ieguvējus dalībai konkursos/olimpiādēs sagatavoja 43 skolotāji. Valsts olimpiāžu trešajā kārtā piedalījās 10 skolēni 11 olimpiādēs, godalgotas vietas ieguva trīs skolēni. Šodien Vidzemes reģiona zinātniski pētniecisko darbu konferencē piedalās septiņi skolēni. Viņus sagatavoja četri skolotāji.

Divi skolēni – 10.klases skolniece Justīne Būce un 9.klases skolnieks Pauls Grabovskis – godalgotas vietas ieguvuši piecās olimpiādēs.

2024./2025.mācību gada olimpiāžu un konkursu uzvarētājiem, kā arī labāko zinātniski pētniecisko darbu autoriem, viņu skolotājiem un vecākiem uz brīdi izrauties no ikdienas ļāva burvju mākslinieks -iluzionists Edžus.