Tikšanās ar rakstnieci Eviju Gulbi

2.

20.oktobrī 3. a un 3. c klases skolēni Smiltenes bibliotēkā tikās ar bērnu rakstnieci un dzejnieci Eviju Gulbi. Autores populāro grāmatu sēriju par žurkulēniem Koko un Riko iecienījuši arī mūsu skolas jaunie lasītāji. Rakstniece pastāstīja, ka pirmā sērijas grāmata bija veltīta rakstnieces meitai Elizabetei. Stāsts uzvarējis izdevniecības “Zvaigzne” konkursā un pēc tam izdota grāmata.
Evija Gulbe pastāstīja, kā viņa raksta grāmatas, kā top ilustrācijas. Bērniem bija jāatmin, kādas atšķirības ir abiem žurkulēniem, kā viņus nesajaukt. Izrādās, ka uzmanība jāpievērš ne tikai krekliņu krāsai, bet arī zobiem! Bērni varēja paši iejusties dzīvnieciņu tēlā, izveidojot žurku deguntiņus!

Liels paldies Evijai Gulbei un Smiltenes bibliotēkas bibliotekārēm par šo jauko un radošo tikšanos!

Skolas bibliotekāre Daiga Ote