Turpinot 2.Cēsu Skolnieku rotas karoga piemiņas tradīciju

mazs04

10.aprīlī skolā notika svinīgs pasākums veltīts 2. Cēsu Skolnieku rotas karoga piemiņai un patriotiskajai audzināšanai skolā.
Pasākums kļuvis par skaistu tradīciju Ziemeļvidzemes skolām, kurā izvērtē paveikto patriotiskajā audzināšanā un godina Latvijas Brīvības cīņu varoņus – jauniešus, kuri pameta skolas gaitas, lai dotos cīņā par jaunizveidoto Latvijas valsti 1919. gadā.

Skolas zālē vidusskolēni atskatījās uz mācību gada laikā notikušajām aktivitātēm, kas visa mācību gada garumā ieskandināja Latvijas simtgades sagaidīšanu. Vidusskolēni  viesus no  Rekrutēšanas un jaunsardzes centra un Valsts izglītības satura centra iepazīstināja ar skolas patriotiskās un pilsoniskās līdzdalības aktivitātēm.

Viesi tika uzaicināti piedalīties svinīgā stundā par Latviju, kurā Latvijas valsts tapšanas stāsts tika stāstīts ar skanīgām dziesmām, emocionālu dzeju un attēliem.   Valsts izglītības satura centra vadītāja vietniece Agra Bērziņa, atzina, ka skola paveikusi nozīmīgu darbu skolēnu audzināšanā un Latvijas piederības sajūtas stiprināšanā.