Uzaicināti uz Valsts skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferenci

valmiera2

11. b klases skolēni Elvīra Miesniece un Arvīds Bāliņš izcīnījuši iespēju piedalīties Latvijas Skolēnu 43.zinātniskās pētniecības darbu valsts konferencē, kas Rīgā, no 12. līdz 13.aprīlim.
Apsveicam un vēlam veiksmīgi pārstāvēt skolu arī Latvijas mērogā!
Paldies skolotājām Lāsmai Rābantei un Sandrai Pakulei, kuras jauniešiem palīdzēja zinātniski pētniecisko darbu tapšanā!
8.martā Vidzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē Valmierā Smiltenes vidusskolu pārstāvēja arī: Amanda Luīza Behmane (11.a klase), Toms Hirte (11.a klase), Elīza Āboltiņa (11.b klase), Patrīcija Kauškale (11.b klase) un Baiba Feldmane (11.b. klase).
Paldies visiem jauniešiem un viņu skolotājiem par ieguldīto darbu!
Konkurence bija ļoti sīva. Pavisam Vidzemes skolēnu ZPD konferencei bija iesniegti 93 darbi no 21 Vidzemes reģiona skolas.