Vai tev dzīvē ir nācies ko lūgt vai kādu pārliecināt?

IMG-20190218-WA0000

18. janvārī notika skolotājas A.Sorokinas stunda angļu valodā, kurā tika pilnveidotas skolēnu diskutēšanas un argumentācijas prasmes par tēmu māksla.
Stunda sākās ar jautājumu, vai tev dzīvē ir nācies ko lūgt vai kādu pārliecināt? Vai vēlamais izdevās? Kā varētu uzlabot arumentācijas prasmes? Skolotāja sniedza informāciju par argumentēšanas jēdzienu un argumenta sastāvdaļām, kā arī metodēm, kā pārliecināt auditoriju par savu uzskatu pareizību. Sadaloties grupās skolēni diskutēja un argumentēja savu viedokli par tādiem jautājumiem kā: Vai grafiti ir māksla? Vai lamuvārdi mūzikā būtu jāaizliedz? Vai  elektroniskās grāmatas ar laiku aizstās papīra formas grāmatas? Diskusijas izvērtās interesantas un pārdomas rosinošas.