Vidzemes Jauno Ģeogrāfu skolai – 20.gadu jubileja

jgs

27.janvāra nodarbība tika veltīta Vidzemes JĢS jubilejas svinībām. Šoreiz piedalījās arī absolventi, kas divās desmitgadēs startējuši VJĢS. Starp uzdevumiem bija gan klasiskās problēmas un apgalvojumi, gan pārskata uzdevums par unikālajām nodarbību tēmām, kādas šajos gados VJĢS izvēlētas.
Šajā kārtā piedalījās 73 skolēni no 15 Vidzemes novada skolām. Smiltenes vidusskolu pārstāvēja Jānis Ričards Bikiņš un Roberts Bleikšs no 7.klases, Kārlis Sīmanis un Tīna Deina Kukurīte no 8.klases, Laura Veitmane un Evita Rācene – 9.klase, Emīls Lapiņš un  Kaspars Pakulis no vidusskolas.
6. – 7.klašu grupā 3.vietu ieguva Roberts Bleikšs, bet 4.vietu – Jānis Ričards Bikiņš. 11.klašu grupā Emīls Lapiņš izcīnīja 1.vietu. Sezonas kopvērtējumā pēc četrām kārtām 6. – 7.klašu grupā Roberts ierindojas 3.vietā, Emīls 11.klašu grupā saglabā līdera pozīcijas, Smiltenes vidusskola skolu kopvērtējumā ir 3.vietā.
10.februārī – VJĢS komandu mači.