Viktorīna 4. – 6. klasēm “Pārbaudi savu lasītprasmi! Ziemassvētku tradīcijas pasaulē”

4-6

Smiltenes vidusskolas bibliotēka aicina 4. – 6. klašu skolēnus piedalīties decembra viktorīnā “Pārbaudi savu lasītprasmi!”. Šoreiz viktorīnas tēma ir “Ziemassvētku tradīcijas pasaulē.”
Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas pasaulē atšķiras, bet visās zemēs šajā laikā cilvēki dāvā viens otram prieku un mīlestību. Ziemassvētki visā pasaulē ir sirds svētki, kad ielūkojamies  sevī un gribam būt labāki.
Noteikumi vienkārši – apmeklē Smiltenes vidusskolas bibliotēkas interneta vietni un atbildi uz 10 jautājumiem, no trīs piedāvātajiem atbilžu variantiem izvēloties vienu, tavuprāt, pareizo. (Neaizmirstot norādīt arī savu vārdu!)
Pareizās atbildes lūgums iesniegt līdz 18. decembrim! Viktorīnas uzvarētājs iegūs pārsteiguma balvu!