Viktorīna 7. – 12. klasēm “Latvijas rakstnieki. Imants Ziedonis”

7-12

Smiltenes vidusskolas bibliotēka aicina 7. – 12. klašu skolēnus piedalīties novembra viktorīnā “Latvijas rakstnieki”! Šoreiz viktorīnas tēma ir Imants Ziedonis. Pārlaicīgais Imanta Ziedoņa rakstīšanas stils un darbu saturs daudzus uzrunā arī šodien. Viņš ir kā vērtību orientieris, kurš šajā laikā liek apzināties mūsu latviešu unikalitāti, mūsu vietu pasaulē un Eiropā, mūsu vietu pašu acīs, apzināties savu vērtību, stāvēt ar stingru mugurkaulu. Nepazaudēt to, kas raksturīgs tieši mums, turklāt – arī ģeopolitiskajā kontekstā.
Noteikumi vienkārši – apmeklē Smiltenes vidusskolas bibliotēkas interneta vietni un atbildi uz 10 jautājumiem, no trīs piedāvātajiem atbilžu variantiem izvēloties vienu, tavuprāt, pareizo. (Neaizmirstot norādīt arī savu vārdu!)
Pareizās atbildes lūgums iesniegt līdz 30. novembrim! Viktorīnas uzvarētājs iegūs pārsteiguma balviņu!

Afisa novembra viktorinai 7 lidz 12 kl