Viktorīna 7. – 12. klašu skolēniem “21. februāris – Starptautiskā dzimtās valodas diena”

valodas_diena

21. februārī pēc UNESCO iniciatīvas visā pasaulē atzīmē Starptautisko dzimtās valodas dienu, lai izceltu valodas nozīmi ikdienas komunikācijā, pašizpausmē, sabiedrības veidošanā, zināšanu apgūšanā un tālākā nodošanā. Šajā dienā UNESCO aicina novērtēt valodu un kultūru daudzveidību, kas  bagātina un saliedē sabiedrību un veicina starpkultūru dialogu.

Sagaidot Dzimtās valodas dienu, šogad Smiltenes vidusskolas bibliotēka aicina 7. – 12. klašu skolēnus piedalīties viktorīnā “21. februāris – Starptautiskā dzimtās valodas diena”. Noteikumi vienkārši – apmeklē Smiltenes vidusskolas bibliotēkas interneta vietni un atbildi uz 10 jautājumiem par Starptautisko dzimtās valodas dienu, no trīs piedāvātajiem atbilžu variantiem izvēloties vienu, tavuprāt, pareizo. (Neaizmirstot norādīt arī savu vārdu!)

Pareizās atbildes lūgums iesniegt līdz 28. februārim! Viktorīnas uzvarētājs iegūs pārsteiguma balviņu!