Viktorīna “Latviešu tradicionālie ēdieni” 7. – 12. klašu skolēniem

edieni

Latviešu tradicionālā virtuve veidojusies un attīstījusies vairāku gadsimtu laikā. Mūsdienu latviešu virtuvē ir ēdieni, kas ievērojami atšķiras no tiem, kas ēsti senāk zemnieku saimniecībās. Daudzi gardi un sātīgi ēdieni pašlaik nepelnīti aizmirsti.
Lai uzzinātu ko vairāk par seno latviešu ēdienkarti, Smiltenes vidusskolas bibliotēka aicina 7. – 12. klašu skolēnus piedalīties viktorīnā “Latviešu tradicionālie ēdieni”. Noteikumi vienkārši – apmeklē Smiltenes vidusskolas bibliotēkas interneta vietni un atbildi uz 10 jautājumiem par latviešu tradicionālajiem ēdieniem, no trīs piedāvātajiem atbilžu variantiem izvēloties vienu, tavuprāt, pareizo. (Neaizmirstot norādīt arī savu vārdu!)
Pareizās atbildes lūgums iesniegt līdz 16. decembrim! Viktorīnas uzvarētājs iegūs pārsteiguma balviņu!

Elīna Kubuliņa – Vilne,
Smiltenes vidusskolas bibliotekāre