Ziedoņa klases nodarbības

1

Smiltenes vidusskolā radoša tikšanās ar Ziedoņa klase nodarbību vadītāju Salliju Kļavkalni kļuvusi jau par skaistu tradīciju, kurā iepazīstot tuvāk Imanta Ziedoņa personību, viņa daiļradi un vērtības, tiek ļauta vaļa iztēlei un radošam garam.
13. novembrī Sallija Kļavkalne 9.klašu skolēnus iesaistīja komandu detektīvspēlē ar četrām stacijām – daba, ceļš, darbs un paradokss.
Nodarbību laikā ikviens skolēns varēja satikt savu Imantu Ziedoni, iepazīt viņu kā sabiedriski aktīvu cilvēku, dižkoku aizstāvi, mājas saimnieku, ceļotāju, sapņotāju, paradoksu meistaru un nostiprināt pārliecību: arī es varu darīt un radīt ko līdz šim nebijušu! Paveiktais aplūkojams oriģinālās detektīvkartēs.
8.klašu skolēni, iepazīstot tuvāk epifāniju žanru un Imanta Ziedoņa epifānijas, piedalījās radošās rakstīšanas meistarklasē. Lasot rakstnieka darbus, tika veidoti epifāniju tēlu portreti un rakstītas savas epifānijas. Video ierakstā ar radošās rakstīšanas padomiem dalījās dziesmu tekstu autore, mūziķe Māra Upmane – Holšteine.
Foto: Inguna Kudlāne, Baiba Vahere

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux