Ziemassvētku laiks ir laiks brīnumiem un labajiem darbiem…

2AA92AFE-EE78-4956-A186-5F3B5CB4C4AB

No 20. novembra līdz 13. decembrim Smiltenes vidusskolā norisinājās labdarības akcija “Ticot brīnumiem”, kuras ietvaros tika saziedotas jaunas rotaļlietas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas “drosmes kastei”, lai palīdzētu iepriecināt bērnus medicīnisko procedūru laikā.
Kopā sarūpēti 697 sirdssilti sveicieni. Tie nogādāti Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā. Akcijas organizatores pirmsskolas grupiņas “Bitītes” skolotājas Laura Buča un Marta Dreimane no sirds pateicas visiem par lielo atsaucību un atbalstu šajā akcijā.
Liels paldies arī Palsmanes pagasta pirmsskolas izglītības iestādei par iesaistīšanos! Pateicamies SIA “Privātbūve” par sadarbību un saziedoto lietu nogādāšanu slimnīcā. Kopīgiem spēkiem esam radījuši Ziemassvētku brīnumu!
Laura Buča, Marta Dreimane