ZPD konference interneta platformā “Google Classroom”

20210119_200305

Šodien Smiltenes vidusskolā, interneta platformā “Google Classroom” notika skolēnu zinātniski pētniecisko darbu (ZPD) konference.

Savus darbus prezentēja 11. a klases skolniece Sanija Reičela Feldmane un 11. b klases skolnieki Niklāvs Korkunovs un Ričards Averāts.

Iepazīstoties ar Sanijas Reičelas Feldmanes pētījumu, uzzinājām vērtīgu informāciju par to, kā bērnu zobu veselību ietekmē sudraba diamīna fluorīda laka. Un arī vecāku domas par to. Darba vadītāja – skolotāja Evita Ozola, konsultante – zobārste Ilze Maldupa. Ričards Averāts iepazīstināja ar ciltskoku pētīšanas metodēm, kas viņam palīdzējušas uzzināt daudz interesantu faktu par Smiltenes novadā pazīstamām personībām. Darba vadītāja – skolotāja Jeļena Dombrovska. Niklāva Korkunova pētījuma temats – “Marihuānas ietekme uz cilvēka ķermeni”. Darba vadītāja – skolotāja Evita Ozola.

Paldies jauniešiem, kuri arī šajā, daudz izaicinājumiem bagātajā laikā, pievērsās zinātniski pētnieciskajam darbam, bija rūpīgi sagatavojušies prezentācijai un prata lieliski atbildēt uz interesentu jautājumiem un aizstāvēt savus darbus!

Baiba Vahere