ZZ čempionāts – krāsains, pieredzes bagāts piedzīvojums

zz (14) (Large)

Ceturtdien, 27.aprīlī, Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā noritēja ZZ Čempionāta pusfināls. No Smiltenes vidusskolas šogad pasākumā piedalījās 6.a, 6.b, 7.b, 8.a un 11.b klase. Tā bija iespēja klases kolektīviem atraktīvi, krāsaini, sportiski un draudzīgi parādīt savas komandas vienotību un gara spēku. Tiesības piedalīties finālā ieguva 6.a un 11.b klase.

Savos iespaidos par piedzīvoto ZZ Čempionātā dalās  7.b klases skolēni Samanta Puķīte un Artūrs Adrians Kalniņš stāstot, ka – ZZ Čempionāts 7.b klasei bija notikums, kas ļāva atslābināties no garajām, nogurdinošajām skolas dienām. Sporta stundas ir interesantas, bet šis pasākums bija pilnīgi citāds, jo mēs ne tikai sportojām, bet arī jauki izklaidējāmies. ZZ Čempionātā bija draudzīgas sacensības, radoši uzdevumi un netradicionāli sporta veidi.
Visiem ļoti patika darboties komandā, jo visi kļuva tuvāki un draudzīgāki. Bija lielākas iespējas uzvarēt un aizmirst iepriekšējās dienas notikumus un sākt šo īpašo dienu no sākuma ar pozitīvismu un labu prātu. ZZ čempionātā bija iespēja dabūt arī balvas par karoga dizainu, saviem tērpiem un aksesuāriem, kas padarīja cilvēku oriģinālāku. Pildot mājas uzdevumus, 7.b klasei bija ļoti interesanta ideja par tērpiem, ko vilkt uz ZZ čempionātu, lai ir iespēja dabūt kādu mazu balviņu par klases koptēlu. Mēs visi bijām stiprie indiāņi, kuri nekad nepadodas un dara darbus līdz galam, nepamet tos nepadarītus. Mūsu karogs bija liels un skaists, jo mēs to pagatavojām paši savām rokām. Īsta komanda ir tā, kas prot vienoties par notikumiem un spēj uzklausīt viens otra domas. Bija ļoti daudz interesantu notikumu, jautras aktivitātes, nelieli koncerti un viss, kas bija vajadzīgs, lai izdotos diena. Tāda diena arī bija mūsu, 7.b klasei. Bija interesanti uzdevumi – piemēram, kā prāta uzdevumi, uzdevumi, kas saistīti ar smagām lietām, bumbu mētāšanu, bumbas ripināšanu, skriešanu un daudz dažādu citu uzdevumu, kuros bija interesanti piedalīties. Bija ļoti brīnišķīgi satikt ZZ čempionāta divus vīrus, kas reklamē Zelta Zivtiņu. Satikām arī dziedātājus, kuru balsis bija ļoti skanīgas, paspējām arī nobildēties ar viņiem, jo tā būs kā piemiņa no šīs jauki pavadītās dienas ar klasi, klases audzinātāju, ar cilvēkiem, kuri arī bija klāt. Nekad nevar viss būt perfekti, tāpēc arī mums bija brīži, kad likās, ka viss jau ir zaudēts, bet bija arī tādi, par kuriem varētu gremdēties atmiņās visu dienu.
Šis gads 7.b bija pirmais, kad bijām šādā lielā pasākumā. Mēs visi ļoti ceram tur atgriezties un uzvarēt, lai varam lepoties ar sevi. Nākamajā gadā mums izdosies uz visiem „100”, jo tad mēs zināsim, kas mūs sagaida, kā pagatavot lieliskus tērpus. Mums jau ir idejas nākamā čempionāta karogam. Iespējams, tiksim pie labām, mazām, mums pietiekošām balviņām, ko centīsimies godam nopelnīt. Šī viena diena bija izdevusies kā neaizmirstams ceļojums, kurā piedalījās 7.b  klase kopā ar audzinātāju.
ZZ čempionātā iepriecināja itin viss! Saule spīdēja tāpat kā mēs! Visi bijām priecīgi un saliedēti. Kopīgiem spēkiem centāmies tikt tālāk, bet netikām. Toties bija prieks un gandarījums par izdarīto. Es vēlētos, kaut būtu vēl viena iespēja turp aizbraukt, jo tagad mēs apzināmies savas kļūdas un tāpēc censtos tās vairs neatkārtot.
Iesaku visiem braukt uz ZZ čempionātu, jo ir patīkami kaut ko jaunu apgūt.
Šeit var iegūt jaunas zināšanas, jautras atmiņas utt. Pilnīgi noteikti brauksim arī nākošgad, jo tas ir tā vērts! Pats galvenais nav uzvarēt, svarīgāks ir labi pavadīt laiku ar saviem mīļajiem klasesbiedriem.