Lasi un uzzini par erudīcijas konkursiem Smiltenes vidusskolas bibliotēkas mājas lapā

biblot

Kopš š.g. janvāra Smiltenes vidusskolas bibliotēka aicina skolēnus piedalīties konkursā “Erudītākais lasītājs”. Konkurss atsevišķi tiek organizēts 1. – 3. klašu un 4. – 9. klašu skolēniem.
Konkurss “Erudītākais lasītājs” tiek organizēts ar mērķi uzlabot skolēnu analītiskās spējas, rosināt viņu pašiniciatīvu un paplašināt zināšanas par Latvijas un pasaules literatūru, tradīcijām, valodu, kultūru un dabu.
Kā piedalīties konkursā? Vispirms jāapmeklē Smiltenes vidusskolas bibliotēkas mājas lapa: https://svbibliotekablog.wordpress.com/.
Var izmantot arī mobilo telefonu, izmantojot QR kodu. 4.-9.klašu skolēniem :

vai QR kods konkursam 1.-3.klašu skolēniem:

Mājas lapā var atrast informāciju par ikmēneša aktuālo konkursu – šobrīd tas ir marta konkurss. Atverot doto aktīvo hipersaiti, ir iespējams aizpildīt atbildes uz 10 konkursa jautājumiem, izvēloties no trīs dotajiem atbilžu variantiem pareizo. Obligāti jānorāda arī savs vārds, uzvārds un derīgs e-pasts. Par pareizi atbildēto jautājumu skaitu katram dalībniekam personīgi tiek paziņots pa e-pastu. Katru mēnesi konkursa jautājumi ir par citu tematiku, un katru mēnesi tiek noskaidrots ikmēneša konkursa uzvarētājs, kurš saņem arī pārsteiguma balviņu. Bet maijā tiks paziņots, kurš ir bijis pats erudītākais lasītājs abās klašu grupās. Nosakot uzvarētājus, tiks ņemti vērā no katra ikmēneša konkursa sakrātie kopējie punkti par pareizajām atbildēm. Būs arī noslēguma apbalvošana.
Variet izmantot
Piedalīties konkursā aicināti visi 1. – 9. klašu skolēni, kam patīk patstāvīgi meklēt informāciju un uzzināt ko jaunu!

Smiltenes vidusskolas bibliotekāres